01 110 червня 2016 року в Харкові відбувся масштабний соціальний захід зпопуляризації науки для дітей і молоді «Наукові пікніки», в рамках якого вчені нашого Університету продемонстрували цікаві експерименти, макети, зразки, роботи і інтерактивні ігри, які були спрямовані передусім на школярів, але зацікавили і відвідувачів всіх вікових категорій.

Захід проходив під відкритим небом в Саду ім. Т.Г. Шевченка на майданчику й алеях біля ККЗ «Україна». Цього року фестиваль «Наукові пікніки зібрав 600 вчених в одному місці, які показали понад 5000 дослідів.

В наукових пікніках Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова презентували представники п’ять провідних кафедр, а також провідний фахівець з профорієнтаційної роботи Центру доуніверситетської освіти і кар’єри Ярош Олена Сергіївна і найактивніші студенти.

Вчені кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності к.т.н., доцент Фесенко Герман Вікторович, ст. викладач Чеботарьова Олександра Вячеславівна, к.т.н., доцент Сєріков Яків Олександрович, к.т.н., ст. викладач Скрипник Олена Сергіївна, а також студенти кафедри провели навчання прийомам серцево-легеневої реанімації, продемонстрували контроль радіаційної обстановки за допомогою дозиметра-радіометра, провели конкурси, загадки та вікторини за тематикою охорони праці.

Старші викладачі кафедри основ архітектурного проектування і рисунку Богданова Лариса Олегівна, Коровкіна Ганна Аркадіївна та асистент кафедри архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища, член національного союзу архитекторів України Камардаш Світлана Іванівна, разом зі студентами продемонстрували відвідувачам наглядні макети та малювали шаржі.

Представник кафедри геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна Пильчева Марія Олегівна презентувала школярам преваги нових технологій на прикладі лазерної рулетки.

Представники кафедри менеджменту і адміністрування доктор наук з державного управління, доцент Дегтяр Олег Андрійович та к.е.н, ст. викладач Калашнікова Христина Ігорівна в інтерактивній формі презентували нову спеціальність «Публічне управління і адміністрування», завдяки якій відбудеться формування нової наукової та управлінської еліти.

Науковці кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку к.е.н., доцент Юр’єва Світлана Юріївна, к.е.н, асистент Владимирова Марія Сергіївна разом зі студентами провели конкурси, сканворди і загадки на економічну тематику, збирали пазли, проводили тестування на підприємницький потенціал, грали в «Корову», вгадували зі школярами «Валюти світу» та розгадували «грошовий» кросворд.

Попереду багато цікавого для наших абітурієнтів: сучасні лабораторії, центри, експериментальні бази!

Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова запрошує всіх у світ науки, розвитку та свідомого навчання за актуальними спеціальностями, що користуються попитом, як в Україні, так і у міжнародному рівні.

02 dRuIA2pNpzI03 Fk2rT ZDbI4

04 u94BQb9giE405 y3qJCe3hXP8