image 120 – 22 травня 2016 року відбулася міжнародна науково-практична конференція «Транскордонне співробітництво: ключові ідеї та перспективи», яка стала результатом плідної співпраці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Сучавського університету Штефана чел Маре (м. Сучава, Румунія).

У конференції взяли участь викладачі кафедри менеджменту і адміністрування доцент, доктор наук з державного управління Дєгтяр Олег Андрійович, з доповіддю на тему: «Зарубіжний досвід використання маркетингових стратегій у публічному управлінні регіоном» та старший викладач, кандидат економічних наук Калашнікова Христина Ігорівна спільно зі студенткою групи М МОМГ 2015-1 Руденко Аллою Андріївною, тема доповіді: «Складові управління змінами в розвитку територій».

Метою конференції є розробка нових напрямків регіонального та національного розвитку економіки; обговорення регіональних, галузевих і мікроекономічних аспектів соціально-економічних реформ; огляд геополітичних та інтеграційних перспектив України в рамках розвитку транскордонного співробітництва.

image 2image 3

Банер виборів

BOS банер

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

bannerPodkusry

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

анкета для розміщення вакансії

69526 1

 

На сайті 707 гостей та користувачі відсутні