01 1 1467 566f02 20160525 152626 EditedПам’ятні дипломи перспективним молодим вченим 25 травня вручив голова облдержадміністрації Ігор Райнін.

Стипендії облдержадміністрації протягом 2016 року отримуватимуть двадцять молодих вчених, які досягли успіхів у гуманітарних, технічних, аграрних, економічних науках, математиці, фізиці, біології та медицині, хімії, правознавстві, інформатиці, а також фармації.

Серед стипендіатів відзначено здобутки доцента кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Єсіної Валерії Олександрівни та призначена обласна стипендія За особисті досягнення в галузі науки, вагомий внесок у вирішення науково-технічних та соціально-економічних проблем Харківської області імені Михайла Івановича Туган-Барановського (з економіки).

Колектив кафедри ЕПБАтаРР від щирого серця вітає Єсіну Валерію Олександрівну та бажає їй натхнення, подальших вагомих перемог та досягнення цілей.

Банер виборів

BOS банер