01 1Напередодні Дня науки 18 травня 2016 року в ХНУМГ імені О.М. Бекетова відбулось підведення підсумків науково-практичної конференції для лідерів учнівського самоврядування «Сталий розвиток міст за участю дітей та молоді» за підтримки кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку.

Заключним етапом школи було написання учасниками їх перших самостійних наукових тез з описом запропонованих проектів.

На конференції Мельман Вікторія Олександрівна, директор центру доуніверситетської освіти і кар’єри, координатор школи розвитку та Єсіна Валерія Олександрівна доцент кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку вручили школярам збірки наукових матеріалів.

02 DSC 451803 DSC 4530

04 DSC 454905 DSC 4628foto disk

На цьому етапі Школа розвитку для учнівської молоді «Мер міста» уходить на канікули і ми з нетерпінням чекаємо її учасників в наступному навчальному році з новими амбіційними ідеями, неординарними підходами до вирішення проблем життя міста та країни, переконливими виступами та блискучими від захоплення очима.

Дякуємо Вам за емоції, почуття та нові погляди на життя рідного Харкова!

Банер виборів

Баннер Довідника 2018