01 1 Edited19 травня 2016 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулася подія, важлива для професійного розвитку студентів та випускників університету – «Ярмарок вакансій-2016».

Цей захід – унікальна можливість для студентів і випускників познайомитися з роботодавцями і не тільки знайти своє перше робоче місце, але і домовитися про проходження практик і стажувань.

У цьому році в «Ярмарку вакансій -2016» взяли участь 39 підприємств і організацій міста Харкова і Харківської області, які надали більше 150 вакансій!

Відкрив захід ректор Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, доктор наук з державного управління, професор Бабаєв Володимир Миколайович.

04 7 Edited05 8 Edited

З вітальним словом також виступила директор Центру доуніверситетської освіти і кар'єри, к.т.н., доцент Мальман Вікторія Олександрівна, яка розповіла про перспективи і можливості особистісного розвитку не тільки для студентів, в рамках Університету, а й для роботодавців, про психологічну службу Центру і можливих семінарах, тренінгах, майстрів-класах, спрямованих на підвищення мотивації співробітників.

Також під час заходу фахівцями Харківського обласного центру зайнятості проводилося профорієнтаційне тестування, в ході якого студенти могли визначити свою професійну роль і управлінський потенціал. Такожстуденти могли познайомитися з доступними вакансіями та скласти резюме за допомогою спеціальної комп'ютерної програми.

На завершення програми «Ярмарку вакансій-2016» відбувся майстер-клас «Формування ефективної команди та мотивація» від практичного психолога Центру доуніверситетської освіти і кар'єри Хасая С.А. і доцента кафедри менеджменту і адміністрування Мельман В.О., підготовлений спеціально для наших гостей - представників підприємств і організацій міста Харкова і Харківської області. Після майстер-класу відбулося обговорення планів співпраці підприємств і організацій з ХНУМГ імені О.М. Бекетова, спрямованого на професійний розвиток і працевлаштування студентської молоді.

02 3 Edited03 6 Edited

06 9 Edited

Варто зазначити, що в цьому році «Ярмарок вакансій-2016» для ХНУМГ імені О.М. Бекетова був Ювілейним! До нього ретельно готувалися, як представники підприємств, деканатів, кафедр, так і студенти, які напередодні заходу відвідали ряд майстер-класів від практичного психолога Центру доуніверситетської освіти і кар'єри Хасая С.А. на тему «Співбесіда без стресу» та доцента кафедри менеджменту і адміністрування Мельман В.О. – «Секрети успішного резюме».

Банер виборів

BOS банер