01 DSC 2981 Edited13 травня в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулась Конференція «Сучасні проектні рішення енергоефективного освітлення міст».

Співорганізаторами Конференції виступали Харківська обласна Рада, Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області та Національний науковий центр «Інститут метрології».

В конференції прийняли учать Голови районних рад Харківської області та представники комунальних підприємств районів Харківської області, провідні науковці Інституту фізики напівпровідників імені В.Є. Лашкарьова НАН України, ННЦ «Інституту метрології», Тернопільського національного університету імені Івана Палюя, Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова та представники бізнес структур.

Мета конференції – практичне використання та залучення кращих практик енергозбереження при освітлені міст і транспортних магістралей у Харківській області з використанням твердотільних джерел світла.

На конференції було запропоновано вирішення актуальних завдань метрологічного забезпечення та оцінки відповідності світлодіодних освітлювальних технологій при проектуванні енергоефективних систем світлової ілюмінації для оформлення міського середовища. Приділено увагу системному підходу до проектування енергоефективного освітлення міст із зауваженням не тільки на питаннях скорочення енерговитрат, а і на ключовій екологічній проблемі - скорочення викидів парникових газів в Україні шляхом трансформації ринку в напрямку більш енергоефективних технологій освітлення і поступового припинення використання неефективних приладів та джерел освітлення в містах та регіонах України.

02 DSC 2984 Edited03 DSC 3049 Edited

MOiN Ukrayni gerb Ed