DSCN479428 квітня 2016 р. в архітектурно-художніх майстернях Arhouse відбувся мастер-клас головного архітектора м. Харкова, начальника управління містобудування та архітектури Харківської міської ради, голови правління Харківського обласного відділу Національної Спілки архітекторів України, заслуженого архітектора України, доктора архітектури, професора С.Г. Чечельницького.

Мастер-клас проводився для студентів факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва. Також в архітектурно-художні майстерні були запрошені гості – студенти-архітектори з Харківського національного університету будівництва та архітектури. Мастер-клас проводився в оригінальній формі живого спілкування С.Г. Чечельницького з його молодими колегами. У ході цього діалогу були розглянуті багато актуальних питань про сутність праці архітектора та містобудівника, особливості профісіональних якостей його особистості. Розвиваючи цю тематику, Сергій Георгійович закликав молодь не обмежувати свою професійну підготовку вивченням виключно архітектури. Адже архітектор це й знавець людської душі та психології, який відображає у своїй творчості картину світу різних груп людей, як вікових, так і соціальних.

У ході мастер-класу Сергій Георгійович провів рольову гру, під час якої студенти різних вищих навчальних закладів були поділені на команди, які у процесі змагання дійшли до співпраці. Таким чином ивін методично продемонстрував важливість командного духу в архітектурному середовищі, необхідність розуміння того, що діяльність архітекторів повинна проходити у формі творчої співпраці та діалогу, а не у формі конкурентної боротьби.

Спілкування зі студентами Сергій Георгійович супроводжував наведенням цікавих фактів з власної практичної діяльності, особливо зупиняючись на психології комунікації у робочому колективі. Відкритість, гумористичність метра архітектурної справи навернула до нього студентів, які залишилися у захваті від цікавої зустрічі. Живе зацікавлення архітектурою, бажання працювати, дізнаватися основи обраної професії - все це висловлювали студенти після мастер-класу. Дякуємо Вам, Сергію Георгійовичу за таку мотивацію!

DSCN4798DSCN4799

WP 20160428 023WP 20160428 024