DSC 0388 EditedУчасників конференції привітав Проректор з керівництва та координації навчально-виховної роботи, навчально-методичного комплексу Малєєв О.І.

На пленарному засіданні з доповідями виступили:

- «Архітектурно-містобудівна реновація навчального закладу (на прикладі типової школи)», студентка 3 курсу ф-ту АДОМ Кандибальська Г.В. (науковий керівник – асистент Швець Л.М.);

- «Проблеми ціноутворення в електроенергетичній галузі України», студентка 3 курсу ф-ту ЕіП Собко А.Р. (науковий керівник – асистент Телятник С.В.);

- «Концепція креативності як фактор сталого розвитку міста», студентка 2 курсу ф-ту ЕіП Бездітко О.С. (науковий керівник – ст. викладач Панова О.Д.);

- «Стан та перспективи розвитку етнічного туризму на Слобожанщині», студентка 3 курсу ф-ту ММусаєва Т.Т. (науковий керівник – канд. екон. наук, доцент Богдан Н.М.);

- «Головні напрямки та суперечності підвищення енергоефективності житлово-комунального господарства України», студентка 3 курсу ф-ту ЕіП Гармаш А.С. (науковий керівник – канд. екон. наук, доцент Островський І.А.);

- «Презентація освітньої мережі вищих навчальних закладів», канд. екон. наук, асистент кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, фахівець центру регіонального розвитку Університету Рудаченко О.О.

У конференції в 38 секціях візьмуть участь 970 студентів, у тому числі 35 студентів з 7 вищих навчальних закладів України: Харківського національного автомобільно-дорожнього університету; Луцького національного технічного університету; Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»; Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка; Харківського національного університету будівництва та архітектури, Індустріального коледжу ДВНЗ «Криворізького національного університету»; Донбаської національної академії будівництва та архітектури (м. Краматорськ).

На секціях, які відбудуться 27 та 28 квітня, буде заслухано 928 доповідей.

За підсумками роботи конференції видано 597 тезисів (в 4-х частинах) згідно наукових напрямів діяльності Університету.

DSC 0385 EditedDSC 0396 Edited

DSC 0410 EditedDSC 0426 EditedDSC 0441 Edited