01 DSC05282 EditedХарківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова має певний досвід щодо організації проведення олімпіад. Підтвердженням тому є те, що з 2012 і по сьогоднішній день університет є базовою організацією з проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Транспортні системи», а також з 2014 року призначений базовою організацією з проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Логістика». Після закінчення кожної олімпіади проводився їх ретельний аналіз, визначалися необхідні вимоги та умови до учасників і до методик їх проведення.

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання наказом МОН України № 1247 від 27.11.2015 р.Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова був обраний базовим вищим навчальним закладом для проведення у 2015/2016 навчальному році ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Логістика» серед студентів вищих навчальних закладів, яка пройшла в період з 21 по 23 квітня 2016 року.

Олімпіада проводилася наступним чином:

– тестування (50 тестових запитань);

– вирішення задач (5 задач).

В Олімпіаді брали участь студенти 3, 4, 5 курсів, які на час проведення олімпіади навчаються у вищих навчальних закладах України. Були присутні учасники з наступних міст: Київ, Харків, Львів, Умань, Одеса, Суми, Запоріжжя, Кременчук, Сєверодонецьк, Полтава.

Учасники олімпіади отримали Сертифікати «за участь в олімпіаді».

Детальна інформація

MOiN Ukrayni gerb Ed