23 квітня 2016 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова пройшов науково-практичний конкурс «Основи безпеки життєдіяльності» для учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова.

Метою проведення конкурсу є активізація інтересу учнів до питань безпеки життєдіяльності: дій у надзвичайних ситуаціях, надання першої домедичної допомоги, а також ознайомлення майбутніх абітурієнтів з Університетом та кафедрою «Охорона праці та безпека життєдіяльності».

Конкурс проводився за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради в рамках реалізації затвердженої Президентом України Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки спільно з Центром довузівської підготовки Університету.

До складу оргкомітету увійшли начальник управління цивільного захисту у м. Харків Юрченко В.М., заступник директора Департаменту цивільного захисту Харківської ОДА, к.т.н. Щитов В.Є. та інші фахівці галузі.

Під час конкурсу з учнями була проведена екскурсія Університетом, в рамках якої конкурсанти та гості відвідали музей та художню виставку.

Переможцями науково-практичного конкурсу «Основи безпеки життєдіяльності» стали:

в командному заліку:

диплом І ступеня – ХЗОШ №126;

диплом ІІ ступеня – ХЗОШ №68;

диплом ІІ ступеня – ХЗОШ №117;

диплом ІІІ ступеня – ХЗОШ №138;

диплом ІІІ ступеня – Харківський ліцей №107;

диплом ІІІ ступеня – ХЗОШ №35.

в індивідуальному заліку:

диплом І ступеня – Дуброва Аделіна, ХЗОШ №68;

диплом ІІ ступеня – Черкашина Дар’я, ХЗОШ №26;

диплом ІІ ступеня – Дугар Софія, ХЗОШ №68;

диплом ІІ ступеня – Фіронова Катерина, ХЗОШ № 138;

диплом ІІІ ступеня – Майструх Владислава, ХЗОШ №126;

диплом ІІІ ступеня – Парахіна Дар’я, ХЗОШ №126;

диплом ІІІ ступеня – Резанова Валерія, ХЗОШ №117.

Кафедра «Охорона праці та безпека життєдіяльності» бажає учасникам нових досягнень та подальших успіхів!

Банер виборів

Баннер Довідника 2018