1 DSЗа програмою академічної мобільності ЄС Еразмус+ відбувся візит Давіда Славати, викладача кафедри економіки публічного сектору Остравського технічного університету, на кафедру економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

Під час свого тижневого перебування Давід Славата прочитав лекцію «Правові аспекти підприємницької діяльності в Чехії», а також провів практичне заняття «Практика ведення підприємницької діяльності в Чехії» для студентів факультету економіки та підприємництва.

Додатково студенти мали можливість відвідати семінар-презентацію Давіда Славати «Навчання в Остравському технічному університеті в рамках співпраці з ХНУМГ ім. О.М. Бекетова», адже наші академічні школи співпрацюють з 2008 року і наразі реалізують програму мобільності Еразмус+ «KeyAction 1 – Mobilityforlearnersandstaff– HigherEducationStudentandStaffMobility». Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю!

2 DS3 DS

4 DS5 DS