01 2016 04 21 120933

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зустрівся зі студентами-третьокурсниками Харківського національного університету міського господарства імені О. Бекетова.

Майбутні фахівці з менеджменту проектної діяльності (МПД) і менеджменту організації міського господарства (МОМГ) дізналися від Сергія Чернова про структуру та особливості діяльності найвищого представницького органу регіону; про повноваження депутатського корпусу та пріоритети в його роботі.

Голова обласної ради говорив також про правові колізії, які закладені чинним законодавством, і зумовлюють конкуренцію компетенцій між виконавчою та представницькою владою, а також про перспективи, що відкриються перед місцевим самоврядуванням разом із децентралізацією влади.

Студенти цікавилися найгострішою проблематикою сесійної роботи та питаннями, які вдається депутатам обласної ради вирішувати на користь територіальних громад. Сергій Чернов запросив молодь долучитися до ініціатив обласної ради та взяти участь, приміром, у літературному конкурсі імені О.С. Масельського або «Місцеве самоврядування – це ми!».

Очільник обласної ради запропонував також студентам провести аналіз ефективності роботи депутатів та керівного складу ради. За словами Сергія Чернова, така практика вже неодноразово застосовувалась: завдяки неупередженості та ґрунтовності цих аналітичних даних представники місцевого самоврядування Харківщини мають змогу коригувати свою роботу, підвищуючи її якість.

Для студентів Харківського національного університету міського господарства імені О. Бекетовабула проведена екскурсія Будинком рад. Окрім кабінету голови облради, молодь побувала у залі для голосування та прес-центрі. Тепер нові знання та враження у них є про символіку Харківщини та регіональні нагороди, про постійні комісії, пленарні засідання та виконавчий апарат облради.

Джерело: Інформаційно-аналітичний портал Харківська Обласна Рада.

MOiN Ukrayni gerb Ed