КузнецоваКузнецова диплом14-15 квітня 2016 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця був проведений II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою». В олімпіаді взяли участь 47 студентів з 14 вищих навчальних закладів України, які представляли наукові школи Харкова, Полтави, Запоріжжя, Сум, Одеси, Черкас, Львова і Тернополя.

За результатами II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою» дипломом 2-го ступеня була нагороджена Кузнецова Наталія Олександрівна – студентка 5 курсу групи М УФБп 2015-2 Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Щиро вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

ТРЕНІНГ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІДКРИТОГО МАСОВОГО АНГЛОМОВНОГО ОНЛАЙН КУРСУ З МЕДІА ГРАМОТНОСТІ

EASTERN EUROPE CONFERENCE ON TIMBER CONSTRUCTIONS

bannerPodkusry