16 квітня 2016 року ХНУМГ імені О.М. Бекетова відкрив свої двері для майбутніх студентів, батьків і лідерів учнівського самоврядування м. Харкова та Харківської області. Кожен бажаючий зміг відвідати весняний захід, що ознайомив абітурієнтів з майбутніми професіями, напрямами підготовки Університету, всіма випускаючими кафедрами, можливостями студентів-бекетовців. Гості мали можливість пройтись зі студентами по всьому університету, відвідати майстер-класи від факультетів ХНУМГ імені О.М.Бекетова, поспілкуватись в ненапруженій атмосфері з викладачами, прийняти участь в інтерактивно-розважальній програмі від студентів, а ще відвідати майстер-клас «Самопрезентація. Як бути впевненим на всі 100» від відомого івент-організатора, шоу-мена, керівника компанії «Pushkin & Mafia Entertainment» Віталія Пушкіна.

Атмосфера події була так само нова, як і все, що пробуджується весною. Вільний простір та формат свята дав змогу школярам самостійно обрати майстер-клас за професіями. Хто мріє бути дизайнером – відвідав лабораторію світлового дизайну і познайомився з сучасними методами світлового архітектурного дизайну; майбутні архітектори та спеціалісти в сфері будівництва дізналися, які можливості дають Bim-технології і як можна їм навчатись в ХНУМГ імені О.М. Бекетова. Юні екологи відвідали майстер-клас і тепер знають, як впливає вода на здоров’я людини. Майбутні економісти тепер знають ще більше про сучасний стан економіки України після відвідування майстер-класу від факультету економіки і підприємництва. Хто досі не бачив геодезичного обладнання, на день відкритих дверей університету мав таку гарну нагоду. Майбутні управлінці і менеджери виявляли свої здібності, риси і обмеження під час практичного майстер-класу від факультету менеджменту. А для тих, хто бачить себе в транспортній галузі, відбувся майстер-клас від факультету транспортних систем і технологій, що ознайомив абітурієнтів з усіма можливостями лабораторних автоматизованих комплексів під час навчання в університеті.

Цього ж дня відбулась зустріч лідерів учнівського самоврядування м. Харкова та Харківської області. Учнівська молодь разом з кураторами – Поляковою І.В., методистом навчально-методичного центра Департаменту освіти Харківської міської ради та Підберезкіною Т.Є., заступником директора з навчально-методичної роботи, відвідали тренінг по розробці проектів від кафедри Управління проектами в міському господарстві та будівництві, в ході якого завідувач кафедрою управління проектами в міському господарстві і будівництві Чумаченко І.В. розповів про поняття проектного менеджменту, структуру проектів, управління інтеграцією, людьми, ресурсами, комунікаціями та якістю проектів. Ця інформація є необхідною в практичній діяльності школярів, тому що більша кількість з них задіяна в реалізації різних проектів – соціальних, екологічних, волонтерських тощо. На завершення учнівська молодь обмінялася досвідом реалізації проектів, а також визначили напрями подальшої співпраці за підтримки Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Дружня атмосфера, веселі посмішки та водночас знайомство з майбутньою професією – таким був весняний день відкритих дверей «Професії мого міста». А також свої фото можна побачити в соціальній мережі, переглянувши цей альбом http://vk.com/album-78010259_231089110.

Бажаємо всім абітурієнтам вдалої і легкої здачі ЗНО-2016 і до нових зустрічей в ХНУМГ імені О.М. Бекетова!

MOiN Ukrayni gerb Ed