k12 квітня 2016 року в ХНУМГ імені О.М. Бекетова відбулася заключна конференція для лідерів учнівського самоврядування м. Харкова. Учні школи розвитку «Мер міста» підготовили наукові тези доповідей за проектами для обговорення з викладачами-кураторами та переможцями конкурсу проектів минулих років, членами координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування.

Свої тези проектів презентували учні шкіл м. Харкова – Золотарєва А.І. (соціально-волонтерські проекти), Вельможна М.С., Александрович А.П., Міцай А.О. (соціальні проекти), Ульянова В.С., Михайленко Л.О., Попова В.А., Колмик Д.Ю. (волонтерські проекти), Семенов А.А., Стукун М.А., Беляєва Є.Г., Бадалов Заур Адалят огли, Харченко А. Ю., Верещагін Д.С., Круглов М.С. (екологічні проекти).

Проведення конференцій та круглих столів є важливим заходом для лідерів учнівського самоврядування, що дає можливість дізнатися більш інформації щодо написання проектів та їх успішної презентації, а також дізнатися експертну думку провідних викладачів університету. А цього року значимою подією була зустріч з Гончаренко Максимом (студентом, головою ХМОУС 2012 року, помічником депутата) та Аміраном Абашидзе (журналістом, заслуженим артистом України, помічником депутата Харківської міської ради), які теж навчались в школі розвитку «Мер міста», а зараз застосовують отриманні знання в реальній практичній діяльності.

Наступним етапом буде захист проектів слухачів школи розвитку, який відбудеться 26 квітня 2016 року. Бажаємо успіхів майбутнім управлінцям!

konf1

MOiN Ukrayni gerb Ed