Chuguyiv 1У межах вивчення дисципліни "Туристське краєзнавство" та кураторської роботи зі студентами 2 курсу спеціальностей "Туризм" і "Готельно-ресторанна справа" була проведена екскурсія в невелике, але досить цікаве для туристів містечко - м. Чугуїв Харківської області.

Chuguyiv 2Під час екскурсії студенти також відвідали Кочеток, помилувалися мальовничими місцями селища, відвідали Музей води, оглянули унікальну церкву Свято-Владимирської ікони Божої Матері (1859 р.) і могилу відомого російського вченого й філософа М.Я.Грота.

У Чугуєві студенти ознайомилися з роботами лауреатів премії ім. І.М. Рєпіна в художній галереї, відвідали краєзнавчий музей міста. Також студенти ознайомилися з визначними пам'ятками міста: Покровський храм, будинки штабів військового поселення, Торговельні ряди, царський шляховий палац, будинки офіцерських зборів, будинки військових селян і ін.

Прогулянка в центрі міста й пікнік у тихому місці завершили екскурсію.

MOiN Ukrayni gerb Ed