01 DSC 75556 квітня 2016 року на базі Харківського ліцею №107 Харківської міської ради відбулося проведення Ярмарку професій для учнів 10-11 класів.

Завдяки активної професійної діяльності керівництва ліцею, а особливо особистому внеску директора ліцею – Ведяєвій Олені Володимирівні учням була надана безпосередня можливість усвідомлено підійти до вибору професії, здійснити професійне самовизначення згідно зі своїми здібностями. Адже свідомо обрана професія – запорука реалізації випускником своїх фізичних і розумових сил, визначення свого місця в житті. Не можна не погодитися, що вибір професії – один з найважливіших етапів на життєвому шляху кожної людини.

Саме з метою усвідомленого вибору учнів ліцею №107 сфери своєї діяльності і було ініційовано проведення Ярмарку професій. Серед запрошених на Ярмарок освітніх установ були присутні і представники факультету «Економіка і підприємництво» ХНУМГ ім. О.М. Бекетова: доц. кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» Світлична В.Ю., доц. кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» Косяк А.П., доц. кафедри «Економіка підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку» Світлична Т.І. та асистент кафедри «Економіка підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку» Железнякова І.Л.

Представниками факультету «Економіка і підприємництво» увазі учнів 10-11 класів була надана інформація про основні кваліфікаційні рівні підготовки студентів за спеціальностями факультету «Економіка і підприємництво», умови контрактної підготовки та проведення Шкіл розвитку на базі кафедр факультету.

02 DSC 755803 DSC 756206 DSC 7573

04 DSC 756405 DSC 7572

Окремо представники факультету «Економіка і підприємництво» звернули увагу на впровадження нових спеціалізацій бакалаврських і магістерських програм.

Серед основних питань, що були задані учнями представникам факультету, були:

– можливість стажування студентів факультету за міжнародними програмами;

– організація студентського дозвілля, участь студентів в органах студентського самоврядування, спортивних заходах та творче дозвілля студентів.

В кінці заходу представники факультету «Економіка і підприємництво» ХНУМГ ім. О.М. Бекетова побажали учасникам Ярмарку професій мудрого і свідомого вибору майбутньої професії, зваженого підходу до побудови кар'єрного зростання і висловили надію на подальшу плідну співпрацю! Також запросили учнів 10-11 класів на День відкритих дверей ХНУМГ ім. О.М. Бекетова 16 квітня 2016 року.

bannerPodkusry

анкета для розміщення вакансії