Tesol 0124-25 березня 2016 року кафедра іноземних мов ХНУМГ ім. О.М. Бекетова приймала участь у XXI Конвенції Асоціації викладачів англійської мови ТІСОЛ-Україна (TESOL-Ukraine) «Глобальні зміни в Україні: глобальні зміни в викладанні англійської мови в Україні», що проходила у Львівському національному університеті імені Івана Франка, де зібрались викладачі англійської мови середніх і вищих навчальних закладів, мовних шкіл і курсів іноземних мов з 20 областей України, Сполучених Штатів Америки та Великої Британії.

До складу презентаторів інноваційних методів навчання увійшли викладачі кафедри Бугайова В.Ю., Писаренко Л.М. та зав. каф. ін. мов Ільєнко О.Л. Загалом, у рамках Конвенції було проведено 36 демонстрацій з актуальних проблем викладання англійської мови в форматі 30-хвилинних мультимедійних презентацій і 20 інтерактивних методичних семінарів тривалістю 60 хвилин кожен.

Конвенція відбулась за фінансової підтримки Посольства США в Україні. У вітальному слові аташе з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні Кевін Маккой, та Алла Раду, президент TESOL-Ukraine, підкреслили значення цієї Конвенції у підвищенні якості викладання англійської мови та зростання ролі вчителя англійської мови в контексті Року англійської мови в Україні.

TESOL-Україна об’єднує вчителів і викладачів англійської мови в когорту однодумців, які дбають про підвищення рівня викладання англійської. Організація понад 20 років займається проведенням науково-дослідницької роботи, вдосконаленням методів навчання мови та стимулюванням професійного розвитку вчителів і викладачів англійської мови.

MOiN Ukrayni gerb Ed