24-25 березня відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2015/2016 н.р. в Київському національному економічному університеті ім. В.Гетьмана. Всього до ІІ туру було відібрано 45 робіт студентів з різних міст України. Студентки 4 курсу факультету "Економіка і підприємництво" Демченко Катерина і Чуєва Карина під керівництвом д.е.н., професора, завідувача кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Димченко О.В. отримали диплом ІІ ступеню.

Дівчата висловлюють подяку кафедрі за надану можливість представляти свій Університет на конкурсі, учасники якого представляли свої навчальні заклади з різних куточків нашої країни.

Бажаємо подальших успіхів!

VstupINFO