DSC 0001 Edited23 березня 2016 року відбулася презентація доробок проекту TEMPUS «Rethink», що фінансується ЄС

Досвідом реалізації проекту поділилися: Антоніо Кастелбранко – професор Лісабонського університету; Колесніченко Сергій Володимирович – проректор з міжнародної діяльності, Точонов Ігор Вікторович – проректор з фінансової та наукової діяльності Донбаської національної академії будівництва і архітектури; Збиковський Євген Іванович – завідувач кафедри хімічної технології палива Донецького національного технічного університету.

Головним меседжем Антоніо Кастелбранко стало поняття «спільної мови»,а саме АКАДЕМІЧНОЇ МОВИ, яка об’єднує всіх тих, хто працює з кредитною системою.

В рамках зустрічі своїм досвітом роботи в проекті TEMPUS «Rethink» охоче та відкрито поділилися колеги з Донбаських вишів.

DSC 0016 EditedDSC 0023 Edited

Зокрема, Колесніченко Сергій Володимирович, зазначив, що головними проблемами в реалізації проекту стали: низький рівень знання студентами англійської мови (мінімально допустимий рівень В1), узгодження кредитів між вузами-партнерами та неможливість видачі дипломів українського зразку для закордонних студентів. Особливу значущість та важливість кафедри Іноземної мови відмітив Точонов Ігор Вікторович, наголошуючи на міждисциплінарні зв’язки та необхідність впровадження дисциплін на англійській мові.

Про розуміння важливості зобов’язань, які беруть на себе партнери проекту та реальний приклад участі студентів Донецького національного технічного університету в проекті подвійних дипломів розповів Збиковський Євген Іванович.

По завершенню зустрічі директор центру міжнародної діяльності та освіти – Наталя Бібік закликала учасників зустрічі від Університету на основі отриманої інформації проаналізувати можливість створення подвійних дипломів на кафедрах та надати свої пропозиції з центр з метою їх подальшого впровадження.