020318 березня 2016 року ХНУМГ імені О.М. Бекетова прийняв участь у проведенні ярмарку професій «Професія твоєї мрії», що проводився Харківським міським центром зайнятості в Палаці дитячої та юнацької творчості «ІСТОК». Цей захід спрямований на підвищення поінформованості майбутніх абітурієнтів та профорієнтаційну роботу зі старшокласниками. Ярмарок відвідали більш ніж 700 учнів шкіл, коледжів та технікумів м. Харкова. Всю необхідну інформацію учасникам ярмарку надали – спеціаліст Центру доуніверситетської освіти і кар’єри О.С. Ярош та асистент кафедри геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна Ю.Б. Радзинська. Гості заходу задавали питання представникам університету, знайомились зі спеціальностями та можливостями особистісного та професійного розвитку під час навчання в університеті.

01Для активних лідерів учнівського самоврядування в ХНУМГ імені О.М. Бекетова проходять заняття школи розвитку «Мер міста», де учні знайомляться з професією в ході розробки та впровадження власних проектів за обраним напрямом. А для абітурієнтів, яким зовсім скоро треба буде здавати ЗНО 2016, на базі університету є можливість навчання на підготовчих курсах.

Шановний абітурієнт, якщо ти ще не визначився з професією, то ми запрошуємо на весняний День відкритих дверей 16 квітня в 9-30, щоб побачити університет, познайомитися зі студентами, взяти участь в інтерактивних заходах і вибрати свій професійний шлях разом з ХНУМГ імені О.М. Бекетова!

В групі соціальної мережі «Навчання і кар’єра в ХНУМГ імені О.М. Бекетова» vk.com/hnugh_univer_osvita надаємо інформацію про тренінги, майстер-класи та зустрічі з представниками підприємств, які вже сьогодні ти маєш змогу відвідувати. Долучайся та будь у курсі наших можливостей. До зустрічі!

MOiN Ukrayni gerb Ed