03Триває особистісний і професійний розвиток учнівської молоді в університетській школі розвитку «Мер міста». У березні учні двічі прийняли участь в роботі школи.

01 березня 2016 року на черговому занятті відбувся майстер-клас з написання проектів, який провела директор центру доуніверситетської освіти і кар’єри, доцент кафедри менеджменту і адміністрування Мельман Вікторія Олександрівна. Учні дізналися про структуру, етапи проекту, і можливості отримання очних консультацій за напрямами від провідних викладачів університету і дистанційного обговорення проектних пропозицій у групі «Мер міста» соціальної мережі Yammer, яка містить багато цікавої і корисної інформації для слухачів школи розвитку та абітурієнтів університету.

У другій частині заняття відбувся тренінг «Психологічні аспекти управління: Особистісний розвиток майбутнього управлінця» від практичного психолога центру доуніверситетської освіти і кар’єри Хасая Світлани Анатоліївни. Тренінг містив в собі вправи на активне слухання, ефективну комунікацію і самопрезентацію. Саме ці компетенції є дуже важливими для майбутніх управлінців.

15 березня 2016 року на занятті для учнівської молоді у школі розвитку «Мер міста» доцент кафедри економіки підприємства, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, експерт Центру регіонального розвитку Єсіна Валерія Олександрівна провела тренінг на тему «Секрети та підводні каміння реалізації проектів». Учням було докладно розказано та проілюстровано етапи написання грантових проектів на реальному проекті «Вода у долонях», що реалізується Університетом сумісно із Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області та профінансовано компанією Представництвом «Шелл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Інвестментс (IV) Б.В.». Єсіна В.О. розкрила секрети побудови грантової заявки та детально розповіла про проблеми та форс-мажорні обставини, які можуть виникнути у ході реалізації проекту. Учасники тренінгу активно обговорювали тему та ставили запитання, що допоможуть їм у написання своїх власних проектів.

Другу частину заняття провів к.б.н., доцент кафедри інженерної екології міст Задорожний Костянтин Миколайович на тему «ГМО: давайте знайомитись». Сьогодні існує багато думок та питань навколо безпеки навколишнього середовища і здоров’я людей в результаті використання ГМО. Тому ця тема є актуальною і цікавою для учнів школи розвитку. Слухачі задавали питання до лектора, дізналися про генно модифіковані організми та що лежить в процесі їх створення. Під час заняття розібралися, чому ризики використання ГМО не перевищують ризики споживання продуктів звичайної селекції. Важливим аспектом використання продукції ГМО є медицина та технології генної терапії, що також було розглянуто під час зустрічі.

Як приєднатись і користуватись корпоративною соціальною мережею Університету «Yammer» розповіла адміністратор групи, фахівець центру доуніверситетської освіти та кар’єри Беспалова Тетяна Олександрівна. Так само проінформувала слухачів про те, як це розширить їхні можливості і допоможе в роботі над проектами. Тепер учасники школи розвитку «Мер міста» можуть спілкуватись один з одним і з викладачами в будь-який час, ділитися досвідом, задавати питання і давати поради.

Попереду ще багато цікавих занять, лекцій, майстер-класів, тренінгів на заняттях школи розвитку «Мер міста». Ми запрошуємо приєднуватись та пізнавати нове разом.

Абітурієнтів запрошуємо на весняний День відкритих дверей, що пройде 16 квітня о 9-30 годині. Обирай професію вже сьогодні та ставай студентом ХНУМГ імені О.М.Бекетова!

MOiN Ukrayni gerb Ed