Foto 02Провідні викладачі кафедр та фахівці центру доуніверситетської освіти і кар’єри продовжують активну співпрацю з Харківським обласним центром зайнятості щодо здійснення консультаційної та профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю Харківської області.

Так, у лютому та на початку березня 2016 року представники ХНУМГ імені О.М. Бекетова відвідали дев’ять міст, селищ міського типу і селищ з метою профорієнтаційної та інформаційної роботи для випускників шкіл. Як обрати сучасну, актуальну професію? Як успішно пройти ЗНО? Що уявляє собою студентське життя в університеті? Відповіді на всі актуальні запитання майбутні абітурієнти отримали на заходах, організованих Харківським обласним центром зайнятості спільно з ВНЗ Харкова.

Саме складність у визначенні майбутнього професійного шляху для старшокласників свідчить про важливість проведення таких профорієнтаційних заходів, на яких наш Університет широко презентує можливості професійного та особистісного розвитку для молоді.

З великим зацікавленням учнівська молодь дізналася про перелік актуальних напрямів і спеціальностей, студентське життя на факультетах, освітні програми, міжнародні проекти з обміну студентами та навчання за кордоном. Матеріально-технічна база університету, сучасні лабораторії, програмне забезпечення сприяють розкриттю професійного і наукового потенціалу молоді. Для формування особистості важливими також є умови для проведення дозвілля: студентське самоврядування, студентський клуб, спортивний комплекс, а також школи розвитку за різними напрямами.

Foto 01Foto 03

Загалом участь у заходах місяця взяли понад три тисячі учнів 9-11 класів, випускники технікумів та коледжів із міст Краснограда, Богодухова, Ізюма, Чугуєва, Дергачів, смт Старий Салтів, Кегичівка, Дворічна, сел Комсомольське, Рокитне.

Про діяльність ХНУМГ імені О.М. Бекетова учнівській спільноті цікаво й професійно розповідали провідний спеціаліст Центру доуніверситетської освіти і кар’єри О.С. Ярош, старший викладач кафедри менеджменту і адміністрування, кандидат економічних наук Х.І. Калашнікова, доцент кафедри менеджменту і адміністрування, доктор наук з державного управління О.А. Дєгтяр, доцент кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод, кандидат технічних наук І. М. Чуб, асистенти кафедри електропостачання міст Ю. В. Ковальова та О. А. Якунін.

Новим напрямом профорієнтаційної діяльності ХНУМГ імені О.М. Бекетова є проведення циклу тренінгів та семінарів для керівників і методистів закладів позашкільної освіти Харківської області. В рамках запланованих заходів 02 березня 2016 року доцент кафедри менеджменту і адміністрування, директор Центру доуніверситетської освіти і кар’єри В.О. Мельман провела семінар «Проектна діяльність лідерів учнівського самоврядування», а практичний психолог університету С.А. Хасая провела тренінг «Управління професійними і особистісними ресурсами учасників навчально-виховного процесу».

Foto 04Foto 05

Foto 06Foto 07

Майбутніх абітурієнтів, які ще не визначилися з професією та мають бажання отримати нові знання, ми запрошуємо долучатись до занять у школі розвитку «Мер міста» та шкіл розвитку за напрямами. Запрошуємо на майстер-класи і тренінги, а також приєднуйтесь до нашої групи у соціальній мережі vk.com/hnugh_univer_osvita, яка містить анонс заходів та корисну інформацію.

Наші профорієнтаційні заходи тривають у березні, участь в них дасть вам можливість за короткий час дізнатися максимум необхідної і корисної інформації.

Запрошуємо всіх бажаючих на весняний День відкритих дверей «Професії мого міста», що відбудеться 16 квітня о 9-30.

Оберіть разом з нами професію своєї мрії! Ми знаємо, як створювати успішні міста!

MOiN Ukrayni gerb Ed