DSC 0267 Edited2 березня у конференц-залі музейного комплексу Університету відбулася 56-та звітна профспілкова конференція Первинної профспілкової організації студентів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Конференція проходила напередодні дня народження видатного українського зодчого, академіка архітектури, чиє ім’я носить наш Університет - Олексія Миколайовича Бекетова, отже набула особливо урочистого значення.

Захід відкрили співучі голоси хору студентів, які виконали гімн Університету.

Зі своїми доповідями виступили: голова профкому студентів ХНУГХ ім. О.М. Бекетова Угоднікова Олена Ігорівна, виконуючий обов’язки голови Ревізійної комісії Тітішов Денис Іванович, директор департаменту Івент-проектів та спорту Хорохоріна Валерія Віталіївна та директор департаменту Медіа-комунікацій профкому студентів Муценко Дар’я Рауфівна.

DSC 0296 EditedDSC 0305 Edited

DSC 0647 EditedDSC 0257 Edited

Роботу Первинної профспілкової організації студентів за звітній період за результатами відкритого голосування одноголосно вирішено вважати задовільною. Звітну доповідь Ревізійної комісії також затверджено одноголосно.

Після закінчення офіційної частини, профспілкових активістів було нагороджено грамотами Ректора Університету та Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Грамоту від Центрального комітету Профспілки отримала Алавердян Аревік Альбертівна – стипендіат Харківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Вперше в історії профкому було урочисто вручено відзнаки "Почесний знак профкому Бекетова" - Ректору Університету Бабаеву В.М., голові Харківського обласного комітету Профспілки Дулуб Л.М та першому проректору, в минулому голові студентського профкому Стаднику Г.В.

Завершенням конференції стало яскраве шоу від майстрів пісочної анімації. які презентували у художніх образах студентське життя Університету.

Профспілковий комітет студентів – будь в курсі Універу!

Прес-центр профкому студентів

VstupINFO

Баннер вступосвіта

Вступ до Бекетова