строит225 січня 2016 року відбулася відеоконференція Будівельного факультету для школярів 10-11 класів більш 10 загальноосвітніх навчальних закладів м.Харкова та Харківської області, а також будівельних коледжів. Активну участь у конференції взяли: декан Будівельного факультету Яковлєв Є.А., заступник декана Атинян А.О., завідувач кафедри геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомості Мамонов К.А., завідувач кафедри механіки грунтів, фундаментів та інженерної геології Кічаєва О. В., заступник завідувача кафедри будівельних конструкцій Золотов С.М., доцент кафедри технологій будівельного виробництва і будівельних матеріалів Якіменко О.В., а також студенти факультету Бортник Валерія і Бекіров Сейран.

З привітальним словом виступив декан факультету Яковлєв Є.О., який розповів про актуальність професії на сьогоднішній день, коли сфера будівництва стрімко розвивається. Для підготовки фахівців цього напрямку в Університеті створені всі умови для навчання, про що свідчить висококваліфікований педагогічний склад, наявність освітніх програм, якісне обладнання та оснащені лабораторії, затребуваність випускників підприємствами, проектно-будівельними організаціями та компаніями, а також диплом міжнародного зразка.

Учасникам конференції були презентовані всі можливості під час навчання на факультеті – отримання актуальних знань, цікаві практичні заняття, можливості міжнародного обміну і проходження практики за кордоном, працевлаштування вже під час навчання, розвиток і реалізація творчого і спортивного потенціалу, а також проживання в комфортабельних гуртожитках і територіальна зручність розміщення ВНЗ.

строит1строит3

Представниками кафедри Геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна були представлені напрямки підготовки студентів - «Геодезія, картографія, землевпорядкування» (бакалавр) і спеціальності «Геоінформаційні системи і технології», «Оцінка землі та нерухомого майна», «Землевпорядкування та кадастр» (магістерські програми). Кафедра має сучасну матеріально-технічну базу. При кафедрі працює центр з підготовки оцінювачів «Оцінка, землевпорядкування та кадастр». Студенти беруть активну участь в міжнародних проектах з ВУЗами Болгарії, Польщі, Республіки Білорусь.

строит4Майбутнім абітурієнтам був цікавий формат заходу, про що говорить активна участь в інтернет-чаті. Обговорення всіх питань було динамічним і захоплюючим. Всіх бажаючих запрошуємо приєднуватися до групи в соціальних мережах https://vk.com/hnugh_univer_osvita, щоб мати можливість отримувати анонс майбутніх заходів та корисну інформацію про життя ХНУГХ імені О.М. Бекетова. А для тих, хто ще вибирає майбутню професію, Центр до університетської освіти і кар'єри ХНУГХ імені О.М. Бекетова проводить заняття в рамках проекту школи розвитку «Мер міста» за обраними напрямками, а також цікаві майстер-класи та тренінги для особистісного росту.

Запрошуємо абітурієнтів та їх батьків на весняний День відкритих дверей 16 квітня 2016 року о 9-30 – буде новий формат знайомства з деканами, викладачами, студентами та Університетом.

Банер виборів

BOS банер

Баннер Довідника 2018

bannerPodkusry