Zaochniy 0126 лютого 2016 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбулася відеоконференція Центру заочного навчання для випускників шкіл і технікумів м.Харкова та Харківської області. У конференції взяли участь представники Центру заочного навчання – заступники директора Сєріков Я.О. і Колонтаєвський О.П., доцент кафедри прикладної математики та інформаційних технологій - Карпенко М.Ю., асистент кафедри менеджменту та адміністрування Браташ М.А.

Учасники конференції отримали інформацію про правила прийому в ХНУМГ імені О.М. Бекетова на заочну форму навчання після закінчення технікумів, коледжів і шкіл.

Вже зараз для випускників технікумів і коледжів є можливість надходження на 2 курс заочного навчання. Прийом документів здійснюється до 10 березня 2016 року.

Карпенко М.Ю. розповів про нові спеціальності для студентів університету. Перш за все – це навчання на спеціальності «Комп'ютерні науки та інженерія», яка є актуальною для міського господарства і муніципального управління, а також можливості дистанційного навчання в університеті.

Zaochniy 02Браташ М.А. розповіла про три освітніх програмах, за якими здійснюється підготовка бакалаврів, спеціалістів і магістрів на факультеті менеджменту та адміністрування – публічне адміністрування, маркетинг і менеджмент, предметах ЗНО, які необхідно здавати випускникам шкіл під час вступу на ту чи іншу спеціальність і про можливості працевлаштування.

Сєріков Я.О. розповів про технічні спеціальності заочної форми навчання. Зазначив, що муніципальна сфера розвивається і завжди буде актуальна, тому випускники завжди будуть затребувані на ринку праці.

В ході відеоконференції абітурієнти отримали відповіді на свої запитання, дізналися про матеріально-технічній базі університету - комфортабельних гуртожитках, сучасних, оснащених лабораторіях, спортивному комплексі, а також зручному територіальному розташуванні Університету.

Запрошуємо всіх на весняний День відкритих дверей ХНУМГ ім. О. М. Бекетова 16 квітня 2016 року о 9.30, який пройде в новому форматі і продовжить знайомство з Університетом.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018