04Перша половина лютого була насиченою для лідерів учнівського самоврядування м. Харкова. Так, 2 лютого 2016 року, в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося чергове заняття у школі розвитку «Мер міста» за двома основними темами.

Доцент кафедри менеджменту і адміністрування, к.е.н. М.В. Боровик розповіла про соціально-психологічні аспекти менеджменту. У рамках заняття було розглянуті питання, пов’язані з управління персоналом. Учні активно прийняли участь у обговоренні соціально-психологічних методів управління персоналом та їх впливу на окремих працівників і колективу в цілому, виходячи із знання психології людини, її специфічних рис та індивідуальних особливостей окремих працівників. Сподіваємось, що отриманні знання допоможуть учням у виборі напрямів подальшого навчання та особистого розвитку.

У другій частині заняття доцент кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту, к.е.н. М.Ю. Карпушенко розглянула з учнями питання стратегії розвитку міста. Були розкриті основні актуальні проблеми, направлення розвитку, стратегічні цілі та задачі, які поставлені для подальшого входження міста Харкова у ТОП-100 найбільших міст світу. Учні мали змогу запропонувати свої ідеї щодо розвитку нашого міста, а це є дуже важливим, бо сучасна молодь сьогодні – це майбутнє країни!

05DSCF4235

Foto 2276Foto 2277

16 лютого 2016 року пройшло друге заняття школи розвитку за темою «Ефективне управління електроенергією», яке провели асистенти кафедри електропостачання міст І.Є. Щербак, Ю.В. Ковальова, А.О. Карюк. Були розглянуті аспекти ефективного енергоменеджменту та формування поведінки споживача відносно енергоспоживання. Був представлений повний цикл виробництва електроенергії, а також традиційні та альтернативні джерела. Присутнім була надана можливість познайомитись з сучасними технологіями в електроенергетиці.

Другу половину заняття для лідерів учнівської молоді провів доцент кафедри екології і екологічної безпеки міст, к.б.н. К.М. Задорожний. В форматі обговорення учні розглядали основні можливості отримання інформації у сучасному світі – преса, книги, радіо, телебачення та мережу Інтернет. Зробили оцінку переваг та недоліків кожного із варіантів за наданими прикладами. Сучасна молодь є дуже активним споживачем медійного простору, тому ця тема була дуже актуальною і цікавою для них.

Заняття школи розвитку «Мер міста» пройшли в творчий і теплій атмосфері, та як завжди були інформативними та пізнавальними.

Ми запрошуємо учнівську молодь, яка прагне професійного і особистісного розвитку, долучатись до занять у школі розвитку «Мер міста» за обраними напрямами та слідкувати за новинами на офіціальному сайті ХНУМГ імені О.М. Бекетова та у соціальних мережах https://vk.com/hnugh_univer_osvita.

Бажаємо успіхів у навчанні та весняного настрою!

MOiN Ukrayni gerb Ed