0111 лютого 2016 р. в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулася відеоконференція для учнів випускних класів шкіл м. Харкова та Харківської області.

Метою конференції є презентація ХНУМГ імені О.М. Бекетова та популяризація серед учнівської молоді напрямів и спеціальностей факультету «Економіки і підприємництва».

У конференції взяли участь: начальник інформаційно-обчислювального центру Пан М.П., голова Студентського Сенату Вершинина Д.М. (модератор), декан факультету, к.е.н., проф. Соловйов О.В., завідувачі випускаючих кафедр – д.е.н., проф. Момот Т.В. (кафедра фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту) та д.е.н., проф. Димченко О.В. (кафедра економіки підприємства, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку), викладачі, випускники і студенти кафедр, а також учні 11 класу Дергачівського району Харківської області.

На відео-зв’язок із факультетом вийшли представники 20-ти загальноосвітніх закладів м. Харкова та Харківської області. Зі словами привітання до присутніх та школярів звернувся декан факультету Соловйов О.В, який розповів про основні аспекти освітньої діяльності Університету, висвітив перелік спеціальностей та напрямів діяльності факультету «Економіки і підприємництва», а також прокоментував умови вступу та працевлаштування по закінченню навчання в державному та приватному секторах України і за кордоном. Обидві кафедри представили свої презентації, магістерські програми, познайомили учнів з досягненнями своїх випускників, відповіли на безліч питань в інтернет-чаті.

На прямий інтернет-зв'язок з учнівською молоддю вийшла випускниця факультету Золочівська Анастасія, яка поділилася досвідом навчання в Університеті та можливістю застосування отриманих знань в практичній діяльності за кордоном. Учнівська молодь мала можливість поспілкуватися з випускницею факультету Дариною Вершиніною, і дізнатися про досягнення і проекти студентського самоврядування Університету. Про міжнародні програми з обміну студентами і бізнес-асоціацію розповіла студентка 4 курсу факультету «Економіки і підприємництва» Аліна Охрімович, яка є володарем гранту на навчання в Остравському університеті, Чехія.

Конференція була динамічною, яскравою і пізнавальною, що дозволило учням отримати багато корисної інформації щодо діяльності Університету. Наприкінці заходу вчителі та школярі написали позитивні відгуки та слова вдячності до керівництва Університету, організаторів, модераторів за надану можливість особисто поспілкуватись в он-лайн режимі, а також довідатись багато цікавої інформації про інфраструктуру і можливості, які надає ХНУМГ імені О.М.Бекетова.

Запрошуємо усіх бажаючих 10-11 класів долучатись до занять в Школах розвитку за обраними напрямками, а також підключатись до наступної конференції від факультету «Менеджменту» 17 лютого о 14-00. Детальна інформація представлена на офіційному сайті та в соціальних мережах vk.com/hnugh_univer_osvita

Ми знаємо, як створювати міста та запрошуємо вас долучитися до нашої команди!

Банер виборів

Баннер Довідника 2018