01 Edited9 – 10 лютого на базі Харківської обласної бібліотеки для юнацтва відбувся третій щорічний «Ярмарок вишів», на якому представники кафедр і Центру до університетської освіти і кар’єри презентували профорієнтаційну, освітню та наукову діяльність нашого Університету для учнівської молоді 10-11 класів.

Дводенна профорієнтаційна акція проводилася в рамках програми «Вибираємо професію крок за кроком» за підтримки обласного та міського департаментів освіти і за участю Харківського міського центру зайнятості. Були запрошені 20 провідних ВНЗ м. Харкова. Важливо зазначити на масштабність заходу – цього року у «Ярмарку вишів» прийняли участь учні 111 загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та Харківської області.

На заході ХНУМГ імені О.М. Бекетова презентували: старший викладач кафедри основ архітектурного проектування і рисунку Л.О. Богданова, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри світлотехніки і джерел світла Г.О. Петченко, асистент кафедри геоінформаційних систем, оцінки землі і нерухомого майна Ю.Б. Радзинська, а також спеціалісти Центру до університетської освіти і кар’єри О.С. Ярош і К.В. Айвазян.

02 P2092370 Edited03 foto604 foto4

05 foto2

ХНУМГ імені О.М. Бекетова запрошує учнів 10-11 класів наблизитися до майбутньої професії на заняттях шкіл розвитку – «Майстерня Управлінця», «Молодий економіст», «Дизайн інтер’єру», «Юний економіст-винахідник», «Юний еколог», «Моделювання в 3D», «Юний архітектор», «Бізнес-розвідник», «Юний готельєр», «Дизайн світла», «IT-school», а також школи розвитку для лідерів учнівського самоврядування «Мер міста». Детальна інформація про заходи та розклад занять – на офіційному сайті та в соціальних мережах.

Харківській національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова – «Ми знаємо, як створювати міста!»

MOiN Ukrayni gerb Ed