Foto 01 EditedВ сучасній освіті важлива роль належить практичній підготовці студентів. Даний постулат у великий мірі реалізується при підготовці студентів за напрямом «Туризм» на кафедрі туризмі і готельного господарства ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

Так, в рамках вивчення дисципліни «Організація екскурсійної діяльності» для студентів доцентом кафедри Поколодною М.М. та асистентом Чередниченко А.О. була зорганізована екскурсія до Центру науки, культури і мистецтв «Харківського будинку вчених» - родинного особняка академіка архітектури О.М. Бекетова.

Серед більше ніж сорока будівель, побудованих у нашому місті за проектами відомого архітектора, особняк О.М. Бекетова – його рідний дім, відрізняється особливою витонченістю та неповторною гармонією. Проте через ускладнену транспорту доступність рідко показується на екскурсіях містом і залишається поза увагою екскурсоводів і екскурсійних груп.

Foto 02 EditedЕкскурсію для студентів гостинно проводила керівник Харківського будинку вчених Матюха Людмила Михайлівна, яка розповіла майбутнім екскурсоводам про власника будівлі, про його родинні зв’язки, архітектурні особливості та сучасне життя Харківського будинку вчених.

Під час екскурсії студенти детально оглянули фасад, оформлений в неогрецькому тилі, трапезну кімнату, головний зал прикрашений ліпниною з мальовничим плафоном і мармуровим, досі працюючим!!!, каміном та робочий кабінет.

Foto 03 EditedСтуденти та викладачі висловлюють щиру вдячність Людмилі Михайлівні і сподіваються на подальшу плідну співпрацю двох поважних наукових закладів, які гармонійно об’єднує наш відомий земляк і творець архітектурного обліку Харкова - Олексій Миколайович Бекетов.

MOiN Ukrayni gerb Ed