P2062284Перша субота цього місяця в ХНУМГ імені О.М. Бекетова - 6 лютого 2016 року, була емоційною, яскравою і наповненою цікавими подіями. Університет зустрічав більш ніж 400 гостей в свій тематичний День відкритих дверей «Успішний студент - 2016».

У холі гостей зустрічали волонтери-студенти і творча когорта університету – студенти факультету архітектури, дизайну і образотворчого мистецтва, які малювали шаржі та знайомили зі своїм роботами гостей.

Всі факультети, кафедри та центри Університету надали важливу і необхідну інформацію для майбутніх студентів – різноманітність спеціальностей, можливість застосування отриманих знань на практиці, як в Україні, так і за кордоном. Абітурієнти дізналися про можливості підтримки в створенні власного бізнесу, участі в міжнародних проектах і перспективи працевлаштування.

Перед учасниками Дня відкритих дверей виступили ректор ХНУМГ імені О.М. Бекетова, професор Володимир Миколайович Бабаєв, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Леонідович Сидоренко і відповідальний секретар приймальної комісії, проректор Олександр Іванович Малєєв.

Абітурієнти отримали детальну інформацію про зовнішнє незалежне оцінювання, про нові спеціальності Університету і правила прийому.

P2062314P2062364

А найголовніше, наші гості мали можливість отримати повне уявлення про життя студентів ХНУМХ імені О.М. Бекетова під час конференції-презентації «Успішний студент - 2016», ведучими якої були Влад Кравченко і Роман Марченко, представники команди КВК Університету.

Студенти університету Дарина Бало, Валерія Заварзіна, Валерія Бортнік, Аліна Гаруст, Аліна Охрімович, Влад Піндер і Руслан Корнієнко презентували свої факультети і розповіли про можливості особистісного та професійного розвитку в Університеті.

P2062413P2062431

Для шанувальників selfie були організовані фотозони – крісло успішного управлінця і фоторамка Instagram. Творчий і ліричний настрій свята створювали студенти 1 курсу Микита Тининика і Владислав Єпік, виконуючи свої улюблені пісні для майбутніх студентів. Для найсміливіших учасників Дня відкритих дверей була можливість виступити разом з дуетом.

Всі бажаючі мали можливість прийняти участь в розіграші призів від Студентського профкому та Студентського сенату. Переможці отримали цінні подарунки від Студентського профкому, Студентського сенату і головний приз Університету – сертифікат на безкоштовне навчання на підготовчих курсах. Саме його отримала учениця Бабаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чучугіна Наталія Олександрівна. Вітаємо переможницю!

P2062464P2062521

Після заходу в актовій залі абітурієнти змогли відвідати екскурсії, організовані нашими студентами і спеціальну виїзну екскурсію в архітектурно-художні майстерні "ARHOUSE".

Також в цей день для лідерів учнівського самоврядування Харківської області практичний психолог Центру доуніверситетської освіти і кар'єри, тренер МЖПЦ «Ла Страда - Україна» Хасая Світлана Анатоліївна провела тренінг «Ефективна комунікація. Безконфліктне спілкування» в рамках школи розвитку.

«Мер міста». Школярі змогли побути спікерами, навчитися слухати свого співрозмовника, а також змогли пройти тести і визначити конфліктні сторони особистості, знання яких є необхідною навичкою спілкування.

Ми запрошуємо учнівську молодь на заняття школи розвитку «Мер міста», які проходять кожного першого і третього вівторок місяця о 16.00.

P2062258Чекаємо на вас наступного Дня відкритих дверей ХНУМГ імені О.М. Бекетова в форматі Open Space, який відбудеться 9 квітня 2016 року.

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова – «Ми знаємо, як створювати міста!»

MOiN Ukrayni gerb Ed