12В період з 26 по 29 січня 2016 р. відбулися презентації Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова у профорієнтаційних заходах Харківського обласного центру зайнятості, щодо подолання труднощів у виборі майбутньої професії та безробіття серед молоді та вимушено переміщених осіб.

Провідний фахівець Центру доуніверситетської освіти і кар'єри ХНУМГ імені О.М. Бекетова О.С. Ярош взяла участь у заходах у місті Лозова, Балаклея, Куп’янськ, Красний Кут та Первомайськ.

Основною метою профорієнтаційних заходів було ознайомлення молоді з діяльністю середніх та вищих навчальних закладів міста Харкова, серед яких ХНУМГ імені О.М. Бекетова є профільним по підготовці кадрів для міського господарства та життєзабезпечення міст. Зустрічей відвідали більше ніж 500 учнів, які мали змогу ознайомитись з основними напрямами діяльності ХНУМГ імені О.М. Бекетова, а також дізнатися про підготовчі курси до ЗНО, школи розвитку для школярів за різними напрямами, проведення тренінгів і майстер-класів, надання індивідуальних психологічних консультацій щодо вибору професії та можливостей працевлаштування молоді.

Попереду ще безліч цікавих і захоплюючих заходів та подій, які допоможуть учнівській молоді визначитися з вибором їх професійного шляху. Ми запрошуємо учнівську молодь на День відкритих дверей 06 лютого 2016 року о 9.30.

Приєднуйтесь до особистісного та професійного розвитку в ХНУМГ імені О.М. Бекетова!

Твоє навчання сьогодні – це успішна кар’єра завтра!

Ми знаємо, як створювати міста!

MOiN Ukrayni gerb Ed