День открытых дверейВже наступного тижня, у суботу 6 лютого, в стінах нашого Університету відбудеться День відкритих дверей.

Для наших гостей ми підготували цікаву і різноманітну програму, в рамках якої ви зможете поспілкуватися зі студентами, викладачами та деканами усіх факультетів.

Також на вас чекає зустріч з нашим особливим гостем - директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Сидоренко Олександром Леонідовичем, який розповість про майбутнє ЗНО і відповість на всі питання, що вас хвилюють.

Крім цього, вас чекає екскурсія по Університету, яку організовують наші студенти. ви зможете своїми очима побачити все те, чим пишається Університет і, звичайно ж, почути багато захоплюючих історій.

А для гостей, які цікавляться творчістю і архітектурою, відбудеться виїзна екскурсія до наших архітектурно-художніх майстерень "ARHOUSE", де викладачі факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Манохін В.П і Мірончік П.В. проведуть майстер-клас з підготовки до творчого конкурсу.

Ми любимо наш Університет і пишаємося ним . І хочемо поділитися цим з вами. Приходьте і проведіть цей день з нами, отримаєте море позитивних емоцій та цінної інформації.

День открытых дверей 06 02 2016

MOiN Ukrayni gerb Ed