Foto 0321 січня 2015 року на базі Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти Харківської міської ради відбулося відкрите засідання членів Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування, у якому в якості експертів взяли участь директор Центру доуніверситетської освіти і кар’єри Мельман В.О., директор Бізнес-інкубатору Медвєдєва Т.О. і Голова Студентського сенату Дарина Вєршиніна.

Під час засідання відбулася презентація проектів «Марафону унікальних справ ХМОУС – 2015».

Метою даного заходу є забезпечення участі учнів у реалізації стратегії розвитку м. Харкова до 2030 року.

Проекти лідерів учнівського самоврядування розроблені та реалізуються в межах діяльності шкільних дитячо-юнацьких організацій за підтримки провідних фахівців ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Відібрані шляхом голосування проекти «Марафону – 2015» будуть реалізовуватись протягом 2016 року в межах діяльності Харківської міської організації учнівського самоврядування за підтримки Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Foto 02Foto 04

Проекти фіналісти будуть представлені на заключній конференції університетської школи розвитку «Мер міста», що відбудеться у травні 2016 року.

VstupINFO

Баннер вступосвіта