02 DSC 0170 Edited11 грудня в рамках проведення інформаційних семінарів, організованих Головним управлінням Держпраці в Харківській обл., відбувся круглий стіл, головна мета якого привернути увагу керівників підприємств до питань безпеки праці.

Були присутні представники Головного управління Держпраці в Харківській обл.: В.І. Шепелєв, начальник відділу нагляду в агро-промисловому комплексі та соціально-культурній сфері, О.В. Євтушенко, заступник начальника відділу з питань гігієни праці, А.С. Ройтберг, головний спеціаліст-юристконсульт сектору юридичного забезпечення. Участь у семінарі прийняли Росоха В.О., проректор з АГР, Головенко М.М., керівник галузевого центру з охорони праці, Прасол В.М., директор центру підвищення кваліфікації та керівники підрозділів Університету.

Під час заходу присутні були ознайомлені зі змінами у трудовому законодавстві та нормативних актах з охорони праці, які адаптуються до директив ЄС. Особливу увагу було приділено обговоренню питань трудових відносин, контролю системи охорони праці на підприємствах, гігієни праці, профілактики травматизму.

01 DSC 0165 Edited

03 DSC 0178 Edited

04 DSC 0181 Edited