101 грудня 2015 року в школі розвитку «Мер міста» Харківського національного університету міського господарства імені О.М Бекетова відбулось чергове заняття для лідерів учнівського самоврядування м. Харкова.

Доктор технічних наук, професор,  завідуючий кафедрою управління проектами в міському господарстві та будівництві Чумаченко Ігор Володимирович розповів учням про основні положення поняття «проект» і про  структуру проектів.

Студенти 5 и 6 курсів спеціальності «Управління проектами» в якості прикладу презентували проекти, в яких приймають безпосередню участь. Також студенти підготували пам’ятні подарунки школярам від проекту «Zameten».

В другій частині заняття для учнів школи розвитку прочитав лекцію к.е.н., доцент кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та  регіонального розвитку Тітяев Віктор Вікторович. Школярі взнали про історію розвитку регіональної економіки, сучасні тенденції, а також про підприємства м. Харкова, які вносять особливий вклад в розвиток регіону.

Наступне заняття школи розвитку «Мер міста » відбудеться 15 грудня 2015 року. Ми запрошуємо учнівську молодь розвивати свої лідерські здібності і вчитись основам управління містом!

MOiN Ukrayni gerb Ed