УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ 21 ОГЛЯДУ-КОНКУРСУ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ ВИПУСКНИКІВ АРХІТЕКТОРІВ СЕРЕД ВНЗ УКРАЇНИ

1imgp8858 Edited11 жовтня 2012 року у приміщенні музейного комплексу Харківської національної академії міського господарства об 13.00 годині відбулося нагородження переможців XXI огляд-конкурсу дипломних проектів випускників архітектурних та художніх спеціальностей вищих навчальних закладів України. Конкурс проводиться щорічної осені з 1992 року всіма архітектурними школами України під егідою Міністерства освіти, науки, молоді та спорту, Національної спілки архітекторів України, Української Академії архітектури.

У цьому році конкурс проводився у місті Харків. Організаторами виступили Харківський національний університет будівництва та архітектури, Харківська національна академія міського господарства, Харківська державна академія дизайну та мистецтв.

За підсумками роботи журі кращі дипломні роботи випускників архітектурних та художніх спеціальностей були нагороджені дипломами I, II та III ступенів. Нагороди учасникам вручив ректор Харківської національної академії міського господарства Бабаєв Володимир Миколайович.

В урочистому нагородженні прийняли участь Штолько В.Г. – президент Української академії архітектури, Тімохін В.О. – голова науково-методтчної ради Міністерства, освіти, молоді та спорту України, Рабинович М.С. – начальник управління містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації та представники 24-х архітектурних шкіл України.

Серед переможців конкурсу студенти та випускники Харківської національної академії міського господарства яким було вручено 10 дипломів першого ступеня, 10 дипломів другого ступеня, 2 диплома третього ступеня та спеціальні премії журі.

Учасники ознайомились з виставковою експозицією музейного комплексу ХНАМГ присвяченою 150-річчю від дня народження О.М. Бекетова.

2imgp8836 Edited3imgp8842 Edited

4imgp8852 Edited5imgp8861 Edited