0119 листопада 2015 в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулася подія, важлива для професійного розвитку студентів та випускників університету – «День кар'єри - 2015».

Головна мета даного заходу – дати можливість студентам і випускникам познайомитися з роботодавцями та пред'явити їм себе, як молодих фахівців, а також дізнатися про тенденції сьогоднішнього ринку праці. Це унікальна можливість не тільки знайти своє перше робоче місце, але і домовитися про проходження практик та стажувань. Так участь у «Дні кар'єри» є актуальним для студентів не тільки старших, але і початкових курсів.

Цього року в університетському заході взяли участь 37 підприємств та організацій міста Харкова та Харківської області.

Ми раді відзначити, що:

1. Акціонерне товариство «Трест Житлобуд-1»;

2. Державне підприємство «УкрНТЦЕнергосталь»;

3. Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі»;

4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Веза Україна»;

5. Комунальне підприємство «Міськелектротранссервіс»;

6. Харківський обласний центр зайнятості;

7. Харківський міський центр зайнятості

отримали дипломи за активну участь у професійному розвитку студентів та сприяння працевлаштуванню випускників ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

02Під час «Дня кар'єри - 2015» студенти мали можливість отримати кілька порад у своїх попередників - успішних професіоналів, випускників нашого Університету, які з радістю поділилися своїм досвідом та сказали майбутнім фахівцям напутні слова. У цей день перед студентами виступили:

- начальник планово-економічної служби «Харківських теплових мереж» Магомедова Марина Олександрівна;

- заступник генерального директора, головного інженера «УкркомунНДІпроект» Ушаков Павло Федорович;

- головний інженер обласних розподільних електричних мереж Кишинський Олександр Володимирович;

- головний державний податковий інспектор Основ'янській МДПІ м. Харкова Ткаченко Сергій Миколайович.

Також під час заходу фахівцями Харківського обласного центру зайнятості проводилося профорієнтаційне тестування, в ході якого студенти могли визначити свою професійну роль та управлінський потенціал. Також студенти могли ознайомитися з доступними вакансіями і скласти резюме за допомогою спеціальної комп'ютерної програми.

Також активну участь у «Дні кар'єри-2015» взяли представники регіональної інтернет-служби «Робота в Харкові», які презентували студентам свій сайт і розповіли про особливості пошуку роботи в інтернеті.

На завершення програми «Дня кар'єри» пройшов ряд тренінгів та майстер-класів, які могли відвідати кожен із бажаючий:

- майстер-клас від практичних психологів Центру доуніверситетської освіти і кар'єри Мельман В.О. і Хасая С.А. «Ефективна співбесіда без стресу»;

- тренінг від менеджерів проекту сайт «Робота в Харкові»Сухіної М.В. «Особливості пошуку роботи в інтернеті, як уникнути підводних каменів»;

- Тренінг від провідних фахівців профорієнтаційної роботи Харківського міського центру зайнятості Ромасько А.В. і Слобаденюк А.С. «Методи самопрезентації».

Всі вони були присвячені тому, як сьогоднішньому студенту стати більш затребуваним фахівцем, знайти своє місце в професійному світі і сміливо зайняти його, подолавши всі труднощі.

Навчальний і професійний світи мають багато відмінностей, і у студентів виникає багато питань, на які не завжди можна знайти відповідь в підручниках. Для пошуку відповідей на зацікавлені студентів питання і професійного розвитку студентської молоді Центр доуніверситетської освіти і кар'єри постійно організовує тренінги, майстер-класи та семінари на найактуальніші теми. Наступний майстер-клас планується на грудень 2015 року та буде присвячений особистісному розвитку та побудові кар'єри.

Шановні студенти, також у вас є можливість запропонувати цікаву для вас тему тренінгу, звернувшись до Центру, або записатися на безкоштовну консультацію до практичного психолога.

Ми чекаємо на Вас і завжди відкриті новим ідеям і пропозицій!

Фотозвіт