010203Вітаємо команди: «Tube Fest», «Speed in Blood», «University Students 'Bridges» – студенди кафедри економіки підприємств бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, які представляють ХНУМГ імені О.М. Бекетова на конкурсі «Йдемо разом! KharkivGoingGlobal!» з проходженням в фінал.

Протягом останнього місяця команди виконували різноманітні завдання і готували власні програми розвитку Харкова. Варто зазначити, команда Tube Fest, яка представила програму під назвою «Розвиток креативного потенціалу м. Харкова» перемогла в он-лайн голосуванні з результатом – 3937 голосів.

Бажаємо успіхів командам Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова в фіналі, який відбудеться 07 листопада 2015 року, де учасники мають представити презентацію своїх програм.

За подальшими діями учасників команд слідкуйте на їх сторінках в соц. мережах:

Speed in Blood: facebook.com/speedinbloodkharkiv?fref=ts

University Students' Bridges: facebook.com/usbkharkiv