0124 жовтня 2015 на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся ІХ міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова.

Турнір проводився Департаментом освіти Харківської міської ради спільно з Центром доуніверситетської освіти і кар’єри Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова в межах реалізації основних заходів Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2011–2017 роки.

Турнір розпочався з урочистого відкриття і привітання юних учасників турніру від Голови Ради молодих науковців ХНУМГ імені О.М. Бекетова, директора «Бізнес – інкубатору» к.е.н., доцента Мущинської Н.Ю., яка побажала учнівській молоді успіху та впровадження наукових ідей у реальне життя великих і малих міст.

Під час урочистого відкриття було проведено жеребкування за результатами якого визначено схему турнірних змагань. Командні бої проводились у два тури в чотирьох групах.

У турнірі взяли участь дванадцять команд:

Збірна команда Дзержинського району;

Харківська гімназія № 47;

Збірна команда Жовтневого району;

«Винахідники майбутнього»;

«Майбутні винахідники»;

«Імпульс»;

«Розумники»;

«ВЕКТОР І»;

«ВЕКТОР ІІ»;

«Пульсар»;

Збірна команда Фрунзенського району;

Команда Червонозаводського району.

Під час турніру команди змагалися по групах, одночасно в різних аудиторіях, де вони презентували різні винаходи, обговорювали їхні технічні та економічні аспекти, можливості отримання патенту на винахід. Під час усього змагання студенти-волонтери допомагали з підрахунком балів та супроводжували гостей і учасників університетом.

Гості ХНУМГ імені О.М. Бекетова, вчителі та батьки під час турніру мали змогу спостерігати за ходом змагань. А перед підведенням підсумків турніру учасники та гості мали змогу здійснити екскурсію університетом.

Спільним рішенням оргкомітету та журі були визначені переможці в особистому та командному заліках.

Перше місце розділили між собою дві команди: команда Харківської гімназії № 47 та збірна команда Дзержинського району.

Дипломом ІІ ступеня нагороджено команду «Винахідники майбутнього» Київського району та команду «Перша столиця» Комінтернівського району.

ІІІ місце посіли команди «Майбутні винахідники» (Київський район), «Вектор І» (Московський район) та збірна команда Жовтневого району.

В особистому заліку найбільшу кількість балів отримали учень 10 класу Харківської гімназії № 172 Логачов Дмитро та учень 11 класу Харківської гімназії № 47 Селіхов Гліб.

Переможці турніру нагороджені Дипломами Департаменту освіти Харківської міської ради та цінними подарунками, а також подарунками від Науково-дослідної частини, Студентського Сенату та Студентського профкому ХНУМГ імені О.М. Бекетова. Студенти-волонтери факультету Електропостачання та освітлення міст провели для учасників турніру екскурсію до лабораторій, музею та спорткомплексу університету.

Кращі юні винахідники Харкова представлятимуть наше місто на ХVІІІ Всеукраїнському турнірі, що відбудеться у місті Києві з 6 по 11 листопада 2015 року.

02Турнір пройшов у теплій, дружній атмосфері, з приємним спілкуванням і фотозйомкою всіх етапів. Це було свято для всіх його учасників.

Вітаємо всіх переможців турніру, бажаємо перемоги та впровадження наукових ідей у життя! Чекаємо на зустріч в Університеті в наступному році!

Фотозвіт

Банер виборів