01 122 жовтня 2015 року в стінах Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулася зустріч представників комунального підприємства «Харківводоканал» зі студентами 3, 4, 5 курсів кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку.

Під час зустрічі завідувач кафедри ЕПБА та РР професор, доктор економічних наук Димченко Олена Володимирівна розповіла студентам, про студентське «наукове» життя поза навчального процесу, а саме: про можливості участі студентів в міжнародних та вітчизняних конкурсах, проектах та грантах, програми Erasmus та Erasmus+.

Директор Департаменту управління персоналом КП «Харківводоканал», кандидат економічних наук Шевченко Еліна Юріївна презентувала відеоролик про діяльність та перспективи розвитку комунального підприємства «Харківводоканал», інвестиційну діяльність та розповіла про сучасні інноваційні технології, які широко використовуються в роботі підприємства.

Про висококваліфікований персонал, можливості подальшого працевлаштування молодих спеціалістів та кар’єрний ріст на комунальному підприємстві ознайомили студентів Бриль Вікторія Володимирівна – начальник служби управління персоналом і Бабинцева Наталія Євгенівна – провідний інженер абонентної служби «Харківводоканал», які також є випускницями ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Основною і самою важливою частиною зустрічі була презентація умов конкурсу бізнес-планів за темою: «Підвищення рентабельності підприємства за рахунок реалізації організаційно-економічних механізмів». В конкурсі мають змогу прийняти участь студенти 3, 4, 5 курсів кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку. Бажаючі учасники повинні подати свої бізнес-плани на кафедру до 07 листопада 2015 року.

13 листопада 2015 року відбудеться підведення підсумків та нагородження пам’ятними призами учасників конкурсу. Варто зазначити, переможці найкращих трьох робіт отримають портативні зовнішні накопичувачі від КП «Харківводоканал». Бажаємо нашим студентам успіхів, творчої наснаги та натхнення!!!

DSC 8459DSC 8484

DSC 8498

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Вступник 2018 слайдер

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

анкета для розміщення вакансії

69526 1

 

На сайті 255 гостей та користувачі відсутні