DSC 0177 minЗустріч пройшла у форматі відкритого діалогу, коли студенти могли задавати цікаві для них питання та ділитися власними враженнями від перших тижнів навчання.

На початку зустрічі Володимир Миколайович виділив ті здобутки Університету, які безпосередньо спрямовані на розвиток освітнього та науково-дослідного процесу. Саме завдяки цим здобуткам ХНУМГ імені Бекетова цього року очолив міжнародний рейтинг «Вебометрікс» серед харківських вищів. Однією із найяскравіших подій стало відкриття у вересня архітектурно-художніх майстерень «Архаус», де студенти факультету Архітектури, дизайну і образотворчого мистецтва проводять практичні заняття у найсучасніших архітектурних класах. Ректор подякував профспілковим лідерам 1 курсу, які взяли активну участь у Ночі науки, що проходила в місті. У рамках Ночі науки студенти презентували центр «Мегаполіс» і його розробки, лабораторії «Світлового дизайну» та «BIM-технологій», аналогів яких не має в Україні. Володимир Миколайович наголосив, що розвиток Університету залежить не лише від адміністрації чи професорсько-викладацького складу, він залежить від активної студентської позиції, бажання зробити наш Університет кращим.

Студентів цікавили питання навчального процесу, міжнародних можливостей для реалізації власного потенціалу, оновлення матеріально-технічної бази, нарахування стипендії та оформлення пільгових карток метрополітену, питання побуту та якості харчування у столовій. Усі ці питання отримали відповіді від відповідальних осіб за напрями роботи та безпосередньо від ректора. Є питання, які були взяті на контроль та будуть вирішуватися у подальшому.

Зокрема, формат таких зустрічей спрямований на відкритий діалог, можливість адміністрації та студентів почути проблеми та побажання один одного. Сподіваємося на подальші зустрічі у такому ж відкритому форматі, та впевнені, що результат цих зустрічей може позитивно оцінити кожен студент.

Відеозвіт: www.youtube.com/watch?v=t5CkgzXKLcw

Фотозвіт: ps.kname.edu.ua/index.php/fotogalereya/category/12-vstrecha-rektora-so-studencheskim-aktivom-1-go-kursa-13-10-2015

MOiN Ukrayni gerb Ed