01В суботу 10 жовтня 2015 в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся День відкритих дверей, перший в поточному навчальному році. Університет з радістю зустрічав майбутніх випускників шкіл та їхніх батьків, студентів коледжів і технікумів. Захід відвідали понад 500 абітурієнтів, половина з них взяли участь у святковій лотереї, головний приз якої - сертифікат на безкоштовне навчання на підготовчих курсах тривалістю 5 місяців від ректора університету, виграв учень 11 класу Валентин Хохлов.

Учні відвідали ярмарок спеціальностей університету, під час якого мали можливість змістовного спілкування з нашими викладачами та студентами, а також дізнатися про діяльність і досягнення факультетів, кафедр та отримали детальну інформацію про напрями та спеціальності.

Прес-конференцію в університетській Актовій залі урочисто відкрив ректор Бабаєв Володимир Миколайович. У ході прес-конференції наші гості дізналися про особливості навчання, напрями особистісного та професійного розвитку в стінах ХНУМГ імені О.М. Бекетова і можливості, які відкриваються перед ними вже сьогодні та в майбутньому, коли вони стануть студентами. Це підготовка міжнародних проектів за підтримки Центру міжнародної діяльності та освіти, на базі якого наші студенти вивчають англійську та польську мови і мають можливість участі в україно-канадських і україно-польських освітніх програмах, і проектах, отримання грантів на наукові дослідження на базі Україно-польського і Україно-канадського культурно-освітніх центрів. Також наші гості дізналися про діяльність Бізнес-інкубатору, на базі якого не тільки студенти, але й школярі можуть отримати організаційну та інформаційну підтримку своїх бізнес-ідей та інноваційних проектів, спрямованих на розвиток економіки, науки, культури та освіти в регіоні та країні в цілому.

Учнівська молодь з великим зацікавленням дізналася про діяльності Студентського сенату та Студентського профкому, де в процесі університетського навчання можна спробувати себе в ролі лідера і взяти активну участь у молодіжних інноваційних проектах.

У ХНУМГ імені О.М. Бекетова творчі особистості знайдуть себе у Студентському клубі університету, який існує вже понад півстоліття і на сьогоднішній день представлений 12 творчими колективами.

Вже зараз майбутні випускники можуть почати своє навчання в університеті на курсах підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, де здійснюється навчання за 10 основними предметами. Також учні можуть відвідувати школи розвитку за різними напрямками та університетську школу для лідерів учнівського самоврядування «Мер міста», перше заняття якої відбулося на базі кафедри Менеджменту та адміністрування.

Школи розвитку відкриті для всіх бажаючих і це чудова можливість для першого впевненого кроку на професійному шляху.

Для тих, хто ще не визначився з майбутньою професією в університеті на базі Центру доуніверситетської освіти і кар'єри працює психологічна служба, де можна пройти профорієнтаційні тести і отримати консультацію професійного психолога.

У ході зустрічі з деканами та завідувачами випускаючих кафедр абітурієнти змогли дізнатися корисну інформацію про факультети, напрями підготовки, можливості майбутнього працевлаштування та задати питання нашим студентам.

На закінчення Дня відкритих дверей абітурієнти та їхні батьки взяли участь в екскурсії, яку підготувала творча команда студентського профкому. Це було захоплююча подія для тих, хто любить відвідувати нові місця, яскраві враження та цікаві історії.

Так яскраво і насичено пройшло наше свято, яке було наповнене приємними враженнями, хвилюваннями, корисною інформацією та новими знайомствами.

В лютому 2016 року Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова з радістю знову відкриє свої двері.

Чекаємо на Вас!

Фотозвіт