Всеукраїнська школа студентського профспілкового лідера «Студентський профспілковий рух в умовах зміни освітнього простору: викликисьогодення» зібрала понад 130 учасників – голів профкомів, їх заступників, актив ППОС вищих навчальних закладів різних областей України –у студентській столиці України – Харкові – для обговорення актуальних питань соціально-економічного становища молоді та шляхів його поліпшення.

Далі Всеукраїнська школа профспілкового лідера продовжила роботу в Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова. Діяльність університету та принципи співпраці презентували перший проректор Г.В. Стадник та голова профкому студентів О. Угоднікова. Потімрозпочалася робота в секціях та на тренінгах. Після продуктивного навчання були підведені підсумки роботи Школи та вручені сертифікати її учасникам. Неофіційною родзинкую зустрічі став музичний супровід та чарівні міми, які розважили наших гостей під час обідньої перерви.

ТРЕНІНГ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІДКРИТОГО МАСОВОГО АНГЛОМОВНОГО ОНЛАЙН КУРСУ З МЕДІА ГРАМОТНОСТІ

EASTERN EUROPE CONFERENCE ON TIMBER CONSTRUCTIONS

bannerPodkusry