25 та 26  ТРАВНЯ СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Співробітники:

Підлісна Ольга Вікторівна, Дизайну та образотворчого мистецтва, доцент - кандидат наук, до 2-х років

Хандогіна Ольга Вадимівна, інженерної екології міст, старший викладач

Липова Наталя Вікторівна, Відділ з питань капітального будівництва, інженер 1 категорії з догляду за будівництвом

Петченко Гліб Олександрович, світлотехніки і джерел світла, професор - доктор наук, до 2-х років

Самойленко Оксана Сергіївна, Центр післядипломної освіти та заочного навчання ННІ ПОЗДН та ПК, фахівець

Дзюба Григорій Якович, гуртожиток, слюсар-сантехнiк 2 розряду

Кришталенко Тетяна Георгіївна, технології будівельного виробництва і будівельних матеріалів, завідувач навчальної лабораторії

Карпенко Олена Олександрівна, гуртожиток, комендант гуртожитку


Андренко Олена Анатоліївна, фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту, доцент - доцент, кандидат наук

Кремень Ольга Володимирівна, Навчально-методичний відділ, фахівець

Івасішина Наталія Володимирівна, юридичний відділ, провiдний юрисконсульт

Личов Дмитро Олександрович, електричного транспорту, старший викладач

Василькевич Катерина Олександрівна, Центр підвищення кваліфікації ННІ ПОЗДН та ПК, секретар-друкарка

Студенти:

Беляєва Кристина Янівна, АДОМ, 3, АрхБС 2015-3

Васильєв Ярослав Ігорович, ЕОМ, 2, ЕСЕ 2016-1

Гараган Ірина Миколаївна, АДОМ, 5, М МБГ 2017-2

Дрокін Даніїл Ігорович, ТСТ, 1, ЕТ 2017-1

Єфремова Анастасія Андріївна, IМЕМ, 5, М Еко 2017-1

Кіян Єлізавета Андріївна, ЕП, 2, ЕтаОБ 2016-1

Комісаров Владислав Геннадійович, М, 1, ПУіА 2017-1

Онацька Вікторія Леонідівна, ТСТ, 3, ЦЗ 2015-1

Пащенко Дмитро Сергійович, ЕОМ, 5, М СДС 2017-1

Пех Антоніна Вікторівна, АДОМ, 2, МБГ 2016-2у

Сай Богдан Андрійович, М, 3, ГОТ 2015-1

Сломінська Діана Русланівна, М, 1, МГКТС 2017-2

Старцев Кирило Сергійович, БУД, 1, ПЦБ 2017-1

Хінєва Юлія Олександрівна, М, 3, ГОТ 2015-2


Василькевич Катерина Олександрівна, ТСТ, 2, ЕТ 2016-1у

Калашнікова Анастасія Володимирівна, ТСТ, 4, ТТ 2014-1

Линник Ірина Олександрівна, М, 3, ТУР 2015-1

Мартинов Максим Дмитрович, М, 2, ТУР 2016-2

Мірошнікова Діана Олександрівна, М, 1, ГРС 2017-3

Нгуєн Ань Дик, БУД, 3, ПЦБ 2015-1

Савченко Катерина Максимівна, ТСТ, 3, ТТ 2015-3

Сікоринська Анастасія Віталіївна, М, 1, ТУР 2017-2