01 1 EditedВже четвертий рік поспіль кафедра Менеджменту і адміністрування відвідує школи міста Красноград Харківської області. Ось і цього року викладачі кафедри не оминули увагою красноградських абітурієнтів.

23 вересня 2015 року в рамках профорієнтаційної роботи та тісної співпраці з керівництвом шкіл відбулися зустрічі з учнями 10-х і 11-х класів п’яти шкіл м. Красноград.

В ході бесід старшокласники були ознайомлені з можливостями та перевагами навчання у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, дізналися про напрямки діяльності кафедри Менеджменту і адміністрування, а також отримали інформацію щодо навчання на підготовчих курсах на базі Університету. За результатами проведених заходів близько 20 учнів виявили бажання відвідати день відкритих дверей 10 жовтня 2015 року.

Кафедра МіА висловлює подяку директорам НВК № 1, 2, 3, Багатопрофільного ліцею № 4 і Красноградської гімназії «Гранд» за плідну співпрацю та сприяння у проведенні профорієнтаційних заходів, і бажаємо бачити ще більше випускників красноградських шкіл студентами ХНУМГ ім. О.М. Бекетова!

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Вступник 2018 слайдер

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

анкета для розміщення вакансії

69526 1

 

На сайті 202 гостей та користувачі відсутні