01 DSC0375512 вересня 2015 р. відбулася робоча зустріч гендерних експертів харківських ВНЗ із заступником Харківської обласної державної адміністрації Ю.О. Світличною.

Серед питань, що обоговорювалися, - спільна робота над соціальним проектом «Жінки. Мир. Безпека», необхідність якого обумовлена Резолюцією Ради Безпеки ООН № 1335 щодо жінок, миру та безпеки. На теперішній час гендерні питання привертають особливу особливу увагу не тільки з точки зору повсякденної політичної діяльності, а військового конфлікту та постконфліктних ситуацій.

У роботі взяли участь директорка Гендерного центру Університету, к.е.н., доц. кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Бібік Н.В. та координаторка проектів к.філос. н., доц. кафедри історії і культурології Фесенко Г.Г. Вони окреслили інструментальний ресурс Університету, здатний позитивно вирішувати питання прав жінок у суспільствах, що зазнали конфліктів (гендерний мейнстрімінг, гендерне бюджетування, гендерний аудит міських територій та ін.).

Серед подальших спільних заходів – ІV міжнародна науково-практична конференція «Гендерна політика міст: історія та сучасність», що відбудеться в Університеті 6-7 жовтня 2015 р.

MOiN Ukrayni gerb Ed