01 steel1 вересня 2015 року офіційно стартував Національний архітектурний студентський конкурс STEEL FREEDOM, орієнтований на розробку архітектурних проектів багатофункціонального і рекреаційного комплексів.

Основні завдання конкурсного проекту:

• Забезпечити оригінальність концептуальних пропозицій з урахуванням максимального використання металевих конструкцій.
  • Конструктивна форма повинна бути безпосередньо пов'язана з архітектурним виглядом і планувальними рішеннями будівлі.

Організатором огляду-конкурсу виступає Український Центр Сталевого Будівництва.

17 вересня відбудеться презентація конкурсу в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та ХНУБА.

Умови проведення відкритого щорічного національного архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM 2015

Конкурсні завдання:

• Створення проекту багатофункціонального комплексу Loft Park в м. Київ, вул. Миколи Грінченка, 18.
  • Створення проекту рекреаційного комплексу в с. Люча, Косовського району, Івано-Франківської області.

Учасники конкурсу – студенти 3, 4, 5, 6 курсів. Участь у конкурсі можна приймати як індивідуально, так і в групах (максимум 5 чоловік у команді).

Останній строк прийняття робіт: для участі необхідно подати заявку на офіційному сайті конкурсу, вибрати категорію проекту і подати розроблений конкурсний проект не пізніше 12:00 2 листопада 2015 року.

Переможців конкурсу очікують грошові премії:

1 місце – 20 000 грн.;

2 місце – 15 000 грн.;

3 місце – 10 000 грн.

Етапи конкурсу:

Національний архітектурний студентський конкурс проводиться в 4 етапи – підготовчий етап, технічний відбір, півфінал і фінал.

Всі проекти, які пройдуть технічний відбір, а саме будуть відповідати завданням конкурсної роботи, потрапляють до півфіналу конкурсу. У фінал конкурсу проходять кращі 10 проектів у кожній категорії за підсумками голосування членів журі.

Фінал конкурсу відбудеться 28 листопада 2015 в Києві.

Всі конкурсні проекти, які наберуть найбільшу кількість балів за критеріями голосування, стануть переможцями конкурсу.

Оцінювання конкурсних проектів для півфіналу проводиться оргкомітетом конкурсу. Для того, щоб пройти в півфінал, конкурсний проект повинен відповідати критеріям підготовки, опублікованим на сайті конкурсу.

Офіційний сайт конкурсу: www.steelfreedom.ua.

MOiN Ukrayni gerb Ed