01 92Fu8FAPmFAДиректор Центру регіонального розвитку, завідувач кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, професор Димченко Олена Володимирівна, доцент Бібік Наталія Валеріївна та асистент Дріль Наталія Валеріївна прийняли участь у Третій зустрічі РЕГІОНЕТ, яка відбулась 3 вересня 2015 року у Прем'єр Палаці Готелю Харків.

Регионет regionet.org.ua/ua/ – це Всеукраїнська мережа фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку, які є агентами змін. Предметом обговорення зустрічі стала практична діяльність мережі та окремих фахових спільнот, особливу увагу було приділено питанням налагодження взаємодії мережі з партнерами та споживачами.

02 91103 924ccmsyOL0EСеред експертів зустрічі виступив С.І. Чернов, Президент Української асоціації районних та обласних рад Системи управління новою державною регіональною політикою в Україні. До зустрічі та обговорень експертів долучилися й закордонні гості: колишній директор Генерального директорату Європейської комісії з питань політики регіонального та міського розвитку (2003-2006 рр.), експерт програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Грэхем Медоус, керівник групи експертів проекту «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», що фінансується ЄС, який буде підтримувати урядові установи України для покращення їхнього розвитку за рахунок більш ефективної роботи політики регіонального розвитку Колін Меддок та Майкл Райт, радник Директорату Європейської комісії з питань політики регіонального та міського розвитку.

У рамках дискусій фахових спільнот професор Димченко Олена Володимирівна виступила з інформацією про практику роботи Центру регіонального розвитку та Студентської бізнес-асоціації. Доцент Бібік Н.В. представила свої послуги та висловила пропозиції щодо розвитку роботи мережі Регіонет.

04 Ah1ubHwqjVg05 k7sTdqN5y9A 06 oVldXwPSnxs07 Z1KiEWUnes