01 WjVTXwUr3TYВітаємо Дарину Вершиніну магістра ф-т Економіки та підприємництва спеціальності Фінансово-економічної безпеки, голову Студентського Сенату.

16 липня, відбулося нагородження лідери молодіжного руху Харківщини. Лідери отримали грамоти та подяки ХОДА. kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/26710

За сумлінну працю, активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у вирішення питань державної молодіжної політики та з нагоди Дня молоді.

02 67Від імені голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Райніна присутніх привітав директор Департаменту масових комунікацій ХОДА Михайло Черняк. «Молодь - це цвіт нації, це майбутнє країни. Дуже приємно, що сьогодні молоді люди Харківщини займають активну життєву позицію, очолюють громадський рух, допомагають бійцям АТО і тимчасовим переселенцям з Донбасу, активно проявляють себе в науковому, спортивному та культурному житті регіону. Ми віримо, що нам і вам вдасться змінити життя на краще», - сказав Михайло Черняк.

Ректорат та студентське самоврядування бажає Дарині подальших успіхів та творчої наснаги!

03 u3Asz7RHE5U04 tAZR 4a8RE4